SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Šana Tova u Metuka - Šťastný nový rok

Šana Tova u Metuka - Šťastný nový rok

A zase sme o rok starší, ale verme, že aj múdrejší a skúsenejší. V mene celej redakcie DELET-u vám všetkým ďakujem za priazeň, dôveru a trpezlivosť.

 

DELET začína tretí rok existencie v novom šate. Stále síce bez akejkoľvek výplaty, teda úplne zadarmo, no stále s radosťou pre vás denne pripravujeme materiál. Bez pomoci Petra Godoviča, Martiny Pastier ale aj ďalších, ktorí pravideľne prispievajú a pomáhajú bez nároku na honorár z celého srdca ďakujem. A že to robíme dobre, svedčí fakt, že DELET denne číta viac ako 1300 ľudí z celého sveta. A to sú len unikátne návštevy. Mnohí z vás sa na stránku vracia aj niekoľkokrát za deň.

 

Nebudem si dávať predsavzatia. Verím však, že to potiahneme aj naďalej a takto o rok, budem opäť bilancovať rok 5773. Želám nám teda všetko dobré, veľa tolerancie, pohody, pokoja a radosti zo života. Však máme len jeden, tak načo zbytočne trpieť, či stresovať sa. Šana Tova 5773.

 

Ešte jedna zaujímavá informácia pre Bratislavčanov, resp tých, ktorí chcú počas víkendu zavítať do hlavného mesta. 15. a 16. septembra budú mať možnosť všetci navštíviť výnimočne pamiatky, ktoré sú zvyčajne verejnosti neprístupné.  Sprístupnené budú aj židovské pamiatky – Synagóga na Heydukovej ulici, Mauzóleum Chatama Sofera a Ortodoxný cintorín. Nepremeškajte to.

 


by Michael Szatmary l Sep 14, 2012 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
1 Reponses to „Šana Tova u Metuka - Šťastný nový rok“

Robert says:

Sep 18, 2012 12:20 AM

ludsky duch nieje az tak stary ako sa zda

Page 1 of 1
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or