SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Zomrel židovský herec Anton Yelchin

Zomrel židovský herec Anton Yelchin

Americký herec Anton Yelchin, stúpajúca hviezda známa stvárnením Chekova v novej sérii filmov Star Trek, zahynul dnes pri nehode vo veku 27 rokov.

 

Yelchina zasiahlo jeho vlastné auto, keď sa pohlo smerom dozadu po príjazdovej ceste jeho domu vo štvrti Studio City v kalifornskom Los Angeles, uviedla predstaviteľka tamojšej polície. Vozidlo pritlačilo Yelchina k tehlovému stĺpu s poštovou schránkou a bezpečnostnému plotu.


Herec bol na ceste na stretnutie s priateľmi na filmovej skúške. Keď sa tam neukázal, priatelia išli k nemu domov, kde ho našli mŕtveho.


Yelchin začal hollywoodsku kariéru ako dieťa menšími úlohami v nezávislých filmoch a rôznych televíznych programoch pred tým, ako prerazil v snímkach, ako sú kriminálny triler Alpha Dog či tínedžerská komédia Charlie Bartlett. Jeho najväčšou úlohou sa stal navigátor Pavel Chekov v novej sérii filmov z univerza Star Trek. Tretí z nich, Star Trek Beyond, bude mať premiéru v júli.


Yelchin sa narodil v Rusku ako jedináčik. Jeho rodičia boli profesionálnymi krasokorčuliarmi, ktorí sa aj pre narastajúci antisemitizmus presťahovali do USA, keď bol Anton ešte dieťa.

 

Anton bol herecky veľmi aktívny. Niekoľko snímok je práve postprodukcii vrátane slávnej ságy Star Trek.

 


by Papara_Jew l Jun 19, 2016 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
1 Reponses to „Zomrel židovský herec Anton Yelchin“

Robert says:

Jun 19, 2016 10:49 PM

zovrel ho vesmír a začala cesta hviezdami

Page 1 of 1
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or