SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Sandler kritizoval zakladateľa Pink Floyd

Sandler kritizoval zakladateľa Pink Floyd

Adam Sandler si ako hosť relácie Howard Stern Show rozhodne servítku pred ústa nebral a kritikou Rogera Watersa strávil celých sedem minút.

 

Bývalý kapelník skupiny Pink Floyd si Sandlerovu kritiku zaslúžil za propagáciu hnutia vyzývajúceho na bojkot Izraela. „Hnevá ma, že si títo ľudia vždy vyberú Izrael,“ povedal počas vysielania relácie. „Stále opakujú, že v Izraeli hrať nebudú a nebudú. Tým skvelým ľuďom, čo žijú v Izraeli, Roger Waters odkázal, aby sa dali vypchať.“

 

„Podporujem Izrael v maximálnej možnej miere, a keď počujem, že naň niekto neustále nadáva, viem, že známe osobnosti na Izrael pravidelne nadávajú a odmietajú tam usporiadať koncert, a potom sa dozviem, že obyčajní ľudia takéto názory odmietajú, cítim obrovskú radosť,“ vyhlásil Sandler.

 

Howard Stern kritizoval Watersa, hlavného zástancu hnutia Bojkot, Zrušenie a Sankcie (BDS), vo svojej relácii po tom, ako Waters uverejnil v médiách list, v ktorom sa negatívne vyjadril o koncerte rockovej hviezdy Jon Bon Jovi. Ten koncertoval v Izraeli minulý rok.

 

„Čo má Roger Waters stále proti Židom?“ pýta sa Stern. „Palestínčania sú predsa Arabi, ktorí by mohli žiť trebárs v Egypte alebo Saudskej Arábii. A teraz sa podržte, tieto krajiny ich na svojom území nechcú. Izrael je len malá krajina a predsa sa jej Roger Waters strašne bojí. Hneď sa roztrasie od strachu, keď počuje slovo „Izrael“.“

 

„A kde majú podľa teba žiť, Roger? Majú sa vrátiť do koncentrákov? Toto by si si želal?“ vyhlásil Stern a dodal: „Židia, vypadnite na odvrátenú stranu Mesiaca!“ Týmito slovami narážal na názov známeho albumu skupiny Pink Floyd.

 

Sandler Sternovi povedal, že „je hrdým Židom a ním aj chce po celý život ostať“. Stern nezabudol uviesť, že Sandlerova manželka k židovstvu prestúpila, na čo Sandler zareagoval, že „nie je prehnane zbožný“.

 

poznámka redakcie: Obaja páni sa na adresu frontmana Pink Floyd vyjadrovali omnoho vulgárnejšie. My sme ich citáty zjmenili.


by Peter Godovic l Feb 24, 2016 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or