SK I EN
O nás | Kontakt | Podmienky používania

Madonna začne turné v Izraeli

Madonna začne turné v Izraeli

kráľovná popu Madonna sa vydá v máji - po trojročnej prestávke - na svetové turné. A Začne ho v Izraeli, potom sa presunie do Európy a do Južnej Ameriky.

 

Turné The 2012 World Tour bude prvým pre 53-ročnú laureátku hudobnej ceny Grammy od jej turné Sticky & Sweet Tour v rokoch 2008 a 2009. Vystúpi vo vyše 20 mestách Európy a Blízkeho východu, vrátane Londýna, Edinburghu, Paríža, Milána, Berlína či Abú Zabí.


Turné otvorí 29. mája v Tel Avive a potom navštívi Abú Zabí a začiatkom júna Istanbul, odkiaľ sa presunie na starý kontinent. Európsku časť turné uzavrie 21. augusta vo francúzskom Nice a severoamerické turné ukončí v Miami, presný dátum zatiaľ nepotvrdili.


Nové turné Madonny oznámili tesne po jej vystúpení v polčase slávneho zápasu amerického futbalu Super Bowl dňa 5. februára, ktoré sledovalo rekordných 114 miliónov ľudí. Kritici jej vystúpenie zamerané tematicky na Kleopatru pochválili.

 

A my v Delete tiež. Neprekážalo ani to, že viac tancovala a väčšinou len otvárala ústa na playback. Nezabudli sme však ani na to, že speváčka už v roku 2004 zrušila koncert v Izraeli, vraj pre bezpečnostnú situáciu v krajine.Odvtedy však už Svätú Zem už niekoľko krát, ako bývalá vyznávačka Kabaly.

 


Papara_Jew l Feb 8, 2012 00:00 l Tlač l
Súvisiace články
Pre tlač kliknite sem.
Pridajte reakciu
Musíte sa prihlásiť alebo registrovať aby ste mohli písať komentáre.
2000Vaša reakcia môže obsahovať maximálne 2000 znakov. HTML tagy nie su povolené. Zmazať alebo