SK I EN
O nás | Kontakt | Podmienky používania

Madonna v Tel Avive

Madonna v Tel Avive

Slávna speváčka má k dispozícii luxusný príbytok s bazénom a izbami pre jej deti, ktorý pre ňu postavili usporiadatelia priamo na štadióne Ramat Gan.

 

Modonna priletela do Izraela už v piatok, aby sa dôkladne pripravila na koncert, ktorý sa uskutoční už tento týždeň v Tel Avive. Sprevádzajú ju jej tri deti a celý štáb pomocníkov. Usporiadatelia štvrtkového koncertu na štadióne Ramat Gan pred médiami dôkladne taja presné miesto, na ktorom sa speváčka pred koncertom zdržiava. Isté ale je, že priamu na štadióne pre ňu a jej tím vyrástlo luxusné ubytovanie. Iné zdroje tvrdia, že Madonna bude počas trvania koncertu ubytovaná v telavivskom hoteli Dan.

 

Madonnu v Izraeli sprevádzajú aj jej tri deti – 15-ročná Lourdes, ktorá sa objaví s mamou priamo na pódiu ako tanečnica, 10-ročný Roco a 5-ročný David. Pre speváčkine deti postavili usporiadatelia vlastné kúpalisko a izbu na hranie. Madonne poskytli aj vlastného kuchára a štyroch osobných strážcov. Speváčka, vyznávačka kabaly, by mala navštíviť aj izraelské mesto Tzfad, ktoré sa považuje za tradičné centrum židovskej mystiky. Madonna sa v ňom zastavila aj pri svojej minulej návšteve krajiny.

 


Papara_Jew l Máj 28, 2012 00:00 l Tlač l
Pre tlač kliknite sem.
Pridajte reakciu
Musíte sa prihlásiť alebo registrovať aby ste mohli písať komentáre.
2000Vaša reakcia môže obsahovať maximálne 2000 znakov. HTML tagy nie su povolené. Zmazať alebo