SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Guns N’ Roses koncertovali v Izraeli

Guns N’ Roses koncertovali v Izraeli

Americká skupina Guns N’ Roses zakončila európsku časť svojho turné vypradeným koncertom v Tel Avive. Skvelý zážitok si vychutnalo 62-tisíc fanúšikov.

 

Minulotýždňový koncert bol tým najväčším, ktorý Tel Aviv zažil toto leto a jednou z najväčších hudobných akcií v Izraeli vôbec. Skupina zožala veľký úspech za skvelý výkon nabitý obrovskou energiou, pričom koncert trval bez prestávky viac než tri hodiny.

 

Spevák skupiny, Axl Rose, začal koncert týmito slovami „Zišlo sa vás tu fakt veľa.“ Hudobná smršť sa konala za zvýšených bezpečnostných opatrení kvôli nedávnemu teroristickému útoku na Chrámovej hore, pri ktorom traja teroristi zabili dvoch policajtov. Podľa izraelských médií, si skupina mala pred koncertom prezrieť Jeruzalem, ale po útoku plány zrušili.

 

Európske turné Guns N’ Roses s názvom „Not in This Life Time“ dosiahlo veľký úspech a tržby sa vyšplhali na 230 miliónov dolárov. Ďalšiu časť turné odohrá skupina v USA koncom júla. Guns N’ Roses je síce najväčšou hudobnou udalosťou tohtoročného leta v krajine, ale na izraelských fanúšikov populárnej hudby čakajú ešte koncerty Aerosmith, Justina Biebera a Britney Spears.


by Peter Godovic l Jul 24, 2017 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
2 Reponses to „Guns N’ Roses koncertovali v Izraeli “

Robert says:

Jul 26, 2017 6:16 PM

som sa raz pýtal jedeného gitaristu, že čo je také to geniálne na Aerosmithe, mi povedal, to ,že dokázali spojiť rock n roll a blues, to je ich hudba, vravím kto sa tomu nerozumie nepochopí, tiež mi to niekto vysvetlil

Robert says:

Jul 25, 2017 2:50 PM

nič v zlom, ale tento guns n roses , to je ako ruže v šerbli alebo šerbel na hlave, taký prejav, hudba :)

Page 1 of 1
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or