SK I EN
O nás | Kontakt | Podmienky používania

Guns N’ Roses koncertovali v Izraeli

Guns N’ Roses koncertovali v Izraeli

Americká skupina Guns N’ Roses zakončila európsku časť svojho turné vypradeným koncertom v Tel Avive. Skvelý zážitok si vychutnalo 62-tisíc fanúšikov.

 

Minulotýždňový koncert bol tým najväčším, ktorý Tel Aviv zažil toto leto a jednou z najväčších hudobných akcií v Izraeli vôbec. Skupina zožala veľký úspech za skvelý výkon nabitý obrovskou energiou, pričom koncert trval bez prestávky viac než tri hodiny.

 

Spevák skupiny, Axl Rose, začal koncert týmito slovami „Zišlo sa vás tu fakt veľa.“ Hudobná smršť sa konala za zvýšených bezpečnostných opatrení kvôli nedávnemu teroristickému útoku na Chrámovej hore, pri ktorom traja teroristi zabili dvoch policajtov. Podľa izraelských médií, si skupina mala pred koncertom prezrieť Jeruzalem, ale po útoku plány zrušili.

 

Európske turné Guns N’ Roses s názvom „Not in This Life Time“ dosiahlo veľký úspech a tržby sa vyšplhali na 230 miliónov dolárov. Ďalšiu časť turné odohrá skupina v USA koncom júla. Guns N’ Roses je síce najväčšou hudobnou udalosťou tohtoročného leta v krajine, ale na izraelských fanúšikov populárnej hudby čakajú ešte koncerty Aerosmith, Justina Biebera a Britney Spears.


Peter Godovic l Júl 24, 2017 00:00 l Tlač l
Súvisiace články
Pre tlač kliknite sem.
2 reakcie pre „Guns N’ Roses koncertovali v Izraeli “

Robert napísal(a):

Júl 26, 2017 18:16

som sa raz pýtal jedeného gitaristu, že čo je také to geniálne na Aerosmithe, mi povedal, to ,že dokázali spojiť rock n roll a blues, to je ich hudba, vravím kto sa tomu nerozumie nepochopí, tiež mi to niekto vysvetlil

Robert napísal(a):

Júl 25, 2017 14:50

nič v zlom, ale tento guns n roses , to je ako ruže v šerbli alebo šerbel na hlave, taký prejav, hudba :)

Stranka 1 z 1
Pridajte reakciu
Musíte sa prihlásiť alebo registrovať aby ste mohli písať komentáre.
2000Vaša reakcia môže obsahovať maximálne 2000 znakov. HTML tagy nie su povolené. Zmazať alebo