SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Camouflage má predskokana z Deletu

Camouflage má predskokana z Deletu

V Bratislave sa už túto sobotu predstaví legendárna skupina Camouflage. Predskokana im bude na ich žiadosť robiť hudobník a novinár Michael Szatmary.

 

Naposledy zahrala a potešila naše publiká pred necelými troma rokmi. Teraz sa do našich končín opäť vracia aj s novým koncertným program, ktorý mapuje ich tridsaťročnú hudobnú kariéru. Skupina zahrá okrem notoricky známych hitov „Love Is A Shield“ alebo „The Great Commandement“ aj skladby s pripravovaného albumu „Greyscale“.

 

Camouflage si vybrala sama na oba koncerty hosťa. Na vystúpeni v Bratislave ich bude sprevádzať aj hudobník a novinár Michael Szatmary. „So skupinou sa poznám už dlhšie, pred pár rokmi ma aj s kapelou videli hrať na afterparty a povedali mi, že nabudúce, keď prídu, chcú aby som vystúpil pred ich koncertom. Je to pre mňa veľká česť a budem mi cťou zahrať si s nimi“, hovorí Szatmary. Michael Szatmary sa pohybuje na hudobnej scéne už zopár rokov. Dlhšie sa venoval DJ - ingu.

 

 

Vydal dva sólové albumy. Má za sebou niekoľko úspešných koncertov. Predskakoval napríklad aj pred slávnymi Erasure. Je jeden z mála slovenských muzikantov, ktorý tvorí elektronickú – tanečnú muziku. Na pódiách ho však sprevádza živá kapela. „Nie som typ Jarreho, ktorý dokáže robiť šou sám.  Je mi lepšie za mašinami. Okrem toho, neviem spievať“, vysvetľuje Michael Szatmary.

 

Na koncerte s Camouflage v Bratislave ho budú sprevádzať skvelí muzikanti: speváčka Brigita, basgitarista Samo Alexander, bubeník Peter Stanko a saxofonista Erik Rothenstein. Začiatok ich vystúpenia je 21:30 hod, koncert sa koná v klube MMC, bývalá YMCA.

 by Papara_Jew l Dec 13, 2013 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
3 Reponses to „Camouflage má predskokana z Deletu“

Michael Szatmary says:

Dec 15, 2013 2:33 AM

dakujem :)

Robert says:

Dec 14, 2013 10:55 PM

Láska je štít. Alebo aj: Kto zastaví Diabla? - Láska :)

Trubiroch says:

Dec 14, 2013 10:22 PM

Tak toto je pecka. A nielen hudobná. Na začiatku hydranty a gombíkov viacej ako na CNC :-). Úspech zaručený.

Page 1 of 1
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or