SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Ako sa pozerajú na koniec sveta Židia

Ako sa pozerajú na koniec sveta Židia

Opäť som sa postavil na pódium a porozprával publiku o konci sveta, ktorý predpovedali Mayovia. Pozrel som ale na to, ako tento mýľnik vidia Židia.

 


by Michael Szatmary l Jan 25, 2013 12:00 AM l Print l
Click here to print.
3 Reponses to „Ako sa pozerajú na koniec sveta Židia“

Trubiroch says:

May 17, 2013 7:33 PM

Kto videl fil Pacho Hybský zbojník tak vie ako na koniec sveta pozerajú slováci.

Robert says:

May 15, 2013 8:59 PM

to je dost zlozite ten maysky kalendar, to naozaj len odbornici vedia z neho citat, a tusim ani jeden sa nevyjadril ze bude nejaky koniec sveta, aj ked maysky kalendar definitivne skoncil prave dnom 21.12. 2012. Kedze mayovia brali zivot a udalosti v cykloch moze niekde pokracovat, sa nemusel objavit zatial. Ktovie.
je ta legenda o podzemnom meste - Akator / spielberg ho ma v poslednej johnsnovke/ vraví sa o návrate bohov na zem a odhaleni zlateho mesta. Hovorí sa že práve tie kozmicke inteligencie - mimozemstania vytvorili obraz bohov, lebo prvým ludom bolo lahsie verit v nejake bozstva ako v nieco take ako su oni.
Kedze ideme dopredu a sme niekde inde ako boli predkovia, aj obraz zacina byt akosi zretelnejší. A mozno sme aj akosi pripravenejsi k navratu mimozemstanov na zem.
Vsetko je mozne, Fox Mulder z Aktov X to vie :)

Robert says:

May 15, 2013 4:50 PM

ľudom to može byť jedno ten koniec sveta, tá akože apocalypsa to aj znamená, že sa nebudú dať "mraky roztrhnúť", v temnote sa odhalí pravda o človeku a človek pojde do ..... :))
zavrie sa jedna z tých božích kníh, zasunie ju do knižnice

Page 1 of 1
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or