SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

15ročné sexuálne mašiny

15ročné sexuálne mašiny

Priznávam sa bez ostychu: čítam bulvár. Čítam ho pravidelne a vôbec mi neprekáža. Viem napríklad, koľko má Boris Kollár detí. Teda, to asi nebol najlepší príklad.

 

Počul som novú Rytmusovu pesničku, pozerám tu a tam Superstar. Tuším, ktorá celebrita čaká dieťa. Povedzme si úprimne, bez bulváru by sme o týchto ľuďoch a mnohých ďalších v živote nepočuli. Rovnako, ako sme nepočuli o Slovákoch, ktorí dosiahli svetové úspechy v jadrovej fyzike. A že takí sú. Aj tak sa však považujem za seriózneho novinára.

 

No je jedna vec, ktorú nemôžem prekusnúť. Možno je to tým, že ako 15 ročný chlapec zo Starého mesta som bol taký trocha zaostalý a potom celý tento blog vyznie ako trapná závisť. A možno nie, a možno sú aj súčasní pätnásťroční mladí po väčšinou rovnakí ako som býval ja. Teda až na výnimky, ktorými sú určite speváčka a najnovšie aj moderátorka Tina, Palo Habera, novinári, novinárky v Novom čase ale aj Leoš Mareš.

 

Títo ľudia totiž určite v 15tich rokoch života súložili prvú ligu. Ako inak si mám totiž vysvetliť ich otázky a poznámky na sex, posteľ, počas priamych prenosov Superstar ale aj titulku Času z utorka 12. apríla - Zakázaný sex. Počas posledného prenosu som veľmi dúfal, že sa konečne nejaký teenedžerský účastník ozve a na otázku moderátorky, či už spávaja s inou súťažiacou v jednej posteli odpovie: Haló, ja mám 15 rokov. Ty si čo robila, keď si mala 15?

 

Také niečo povedať nemôžu, lebo sú to vlastne deti. Aj keď hodené do vôd šoubiznisu, podľa mňa príliš skoro. Niekto môže oponovať, že s takým niečím musia počítať. Hej, môžu, no od publika, fanúšikov a anonymných dopisovateľov na internetových diskusiách. Nie od starších a skúsenejších ľudí. Alebo čakám od nich príliš? Alebo to v 15tich bežne robia všetci a ja som zaspal dobu?


by Michael Szatmary l Apr 12, 2011 12:00 AM l Print l
Click here to print.
1 Reponses to „15ročné sexuálne mašiny“

Edita Revay says:

Aug 6, 2011 1:45 AM

Vzdy som bola presvedcena o tom, ze kto ma vela sexistickych poznamok ci narazok - sam je na tom uboho. Alebo nema inej moznosti, ako sa ukazat zaujimavym a nebodaj aj pritazlivym. Ten, kto zdravo sexuje, nepotrebuje o tom rozpravat a ani podpichovat inych, urcite nie tinedzerov.Haberov sexappeal je hlboko pod bodom mrazu, tak tliacha a jemu podobni takisto. Tina a spol. sa zas ukazuju, ze su "up to date", zaujimavi a pritazlivi. Ach-jaj! Blazeni, chudobni duchom.....Jedno viem urcite - ani v USA a ani v Izraeli by si taketo cosi nemohli Haberovci a jemu podobni dovolit. A kde su rodicia? Ci ti su tiez skorumpovani a tuzia mat doma superstar? Boja sa otvorit usta? Ochranit svoje deti? Dohliadnut na eticku i moralnu uroven? Som z toho zmatena! Michael, vsetka cest, ze si tuto temu nadhodil, ake stastie, ze si bol v 15tich "tak trochu zaostaly". Pri pozerani TV na Slovensku sa citim zaskocena, niekedy aj uzasnuta, co sa vysiela, dynamika dialogov a aj vyvoj a zmeny jazyka slovenskeho (asi to zacalo Mojsevovcami..ci tak volako). Myslela som si, ze to som uz ja taka skostnatena, out of date....

Page 1 of 1
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or