SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Klezmer news

Kultúrne zariadenia Petržalky v spolupráci so Slovak Klezmer Association, Českým centrom a Veľvyslanectvom Švédskeho kráľovstva uvádzajú jedinečné a originálne podujatie prezentácie židovskej hudby a tanca.

 

TANTS KLEZMER ! (Tancuj klezmer ! v preklade z jazyku jidiš), ponúkne návštevníkom a divákom dvojkoncert spojený s tanečným workshopom, na ktorom sa stretnú PRESSBURGER KLEZMER BAND, prvá a jediná formácia štýlu klezmer na Slovensku, s nádejným klezmer bandom z českého Prostějova LÉTAJÍCÍ RABÍN, aby zahrali všetkým účastníkom do originálnej tanečnej zábavy pod vedením renomovaného choreografa, tanečníka a lektora židovských tancov LEONA BLANKA zo švédskeho Stockholmu, ktorý vedie tanečné workshopy po celom svete. Návštevníci koncertu sa tak môžu naučiť tancovať tradičné židovské tance pod jedinečným odborným dohľadom.
Akcia sa uskutoční v nedeľu 30. marca o 18. hodine v petržalskom Klube Za Zrkadlom na Rovniankovej 3. Počas podujatia sa bude podávať občerstvenie špecialít židovskej kuchyne z reštaurácie Chez David Bratislava. Vstupné je v predpredaji 190.-, v deň koncertu 250.- Sk. Predpredaj vstupeniek: www.ticketportal.sk, Dr. Horák Medená 19, Artforum Kozia 20, Hummel Music Klobučnícka 2, DK Zrkadlový háj Rovniankova 3.

TANTS KLEZMER !

dvojkoncert
PRESSBURGER KLEZMER BAND
LÉTAJÍCÍ RABÍN (CZ)
+
tanečný workshop
LEON BLANK (ŠVÉDSKO)

30. marec 2008
Klub Za Zrkadlom
18.00 hod.

by Michael Szatmary l Mar 20, 2008 2:12 PM l Print l
Click here to print.
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or