SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Slováci by mohli brigádovať v Izraeli

Slováci by mohli brigádovať v Izraeli

Štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí Ivan Korčok prijal veľvyslanca Izraela Zvi Vapniho. Rozprávali sa o vzájomných vzťahoch, aj sa na niečom dohodli.

 

Štátny tajomník I. Korčok priblížil veľvyslancovi Vapnimu aktuálny stav príprav neformálneho stretnutia hláv štátov a vlád 27 členských krajín Európskej únie, ktorý sa v septembri uskutoční v Bratislave. Hlavným cieľom tohto stretnutia bude otvorená diskusia lídrov členských krajín o aktuálnom stave, v ktorom sa dnes Európska únia nachádza, ako aj identifikovanie oblastí spolupráce pre najbližšie obdobie.


Témou rozhovorov bol aj ďalší rozvoj bilaterálnych vzťahov medzi Slovenskou republikou a Izraelom. Štátny tajomník I. Korčok vyjadril záujem Slovenskej republiky o izraelský program Working Holiday, ktorý umožní mladým ľudom pracovať v Izraeli počas letných prázdnin. Izraelský veľvyslanec ocenil vzájomnú spoluprácu so SR, časté bilaterálne kontakty a návštevy vysokých predstaviteľov oboch štátov.


by J.D. l Sep 2, 2016 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
1 Reponses to „Slováci by mohli brigádovať v Izraeli“

Robert says:

Sep 8, 2016 2:39 PM

však aj tomu vyhodenému historikovi z UPN by ste mohli vybaviť brigádu, raz sa to možno zíde, dejiny sa menia a može to byť poľahčujúca okolnosť, nikdy nevieš čo sa stane v raji :)

Page 1 of 1
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or