SK I EN
O nás | Kontakt | Podmienky používania

Palestínsky teror na juhu Izraela pokračuje

Palestínsky teror na juhu Izraela pokračuje

Palestínski teroristi aj počas víkendu pálili rakety na Izrael. Obranný systém síce 5 hlavíc zostrelil, no ďalších 20 zasiahlo izraelské dediny.

 

Jedna z rakiet zasiahla továreň v oblasti Šaar HaNegev a zranila jedného robotníka. Ďalšia raketa dopadla na školu v meste Sderot a poškodila ju. Keďže však bola v teň prázdna, nikoho nezranila. Izraelské obranné sily nakoniec miesto, odkiaľ teroristi odpalovali rakety našlo a zneškodnilo. Pilot ohlásil zásah a ľudia v Gaze potvdrili smrť militanta.

 

O situáciiuž rokoval premiér Benjamin Netanjahu s ministrom obrany Ehudom Barakom, náčelníkom generálneho štábu Izraelských obranných síl Benym Gantzomm a ďalšími vysokými predstaviteľmi obrany. Nariadil im vykonať všetko, aby obnovili bezpečnosť na juhu krajiny.

 

Posledné rakety Kassam z Gazy dopadli ešte aj v nedeľu večer do oblasti v okolí Eškolu. Len zázrakom sa obyvateľom podarilo dostať včas do bunkrov. Len pre informáciu, od varovného signálu, majú asi 15 sekúnd až minútu čas schovať sa do bezpečia. Mieroví aktivisti ako zvyčajne mlčia...


Doron Keshet l Jún 25, 2012 00:00 l Tlač l
Pre tlač kliknite sem.
2 reakcie pre „Palestínsky teror na juhu Izraela pokračuje“

Ján Kasanický napísal(a):

Aug 5, 2012 22:05

Vždy bol a bude odpor proti Božiemu ľudu, toho marastu sa nikdy nezbavíme kým nepríde Pán Ježiš Kristus! Jemu chvála na veky vekov amen!

Posol Peter napísal(a):

Júl 31, 2012 22:45

krea:" Mieroví aktivisti ako zvyčajne mlčia..." :( aspon tu sa clovek dozvie co v mainstrame nie

Stranka 1 z 1
Pridajte reakciu
Musíte sa prihlásiť alebo registrovať aby ste mohli písať komentáre.
2000Vaša reakcia môže obsahovať maximálne 2000 znakov. HTML tagy nie su povolené. Zmazať alebo