SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

OSN by sa mala premenovať na ONVI

OSN by sa mala premenovať na ONVI

Nad OSN sa mi už fakt zastavuje rozum. Táto organizácia spustila akési ťaženie proti jedinej demokracii na Blízkom východe.

 

Valné zhromaždenie OSN schválilo v pondelok drvivou väčšinou rezolúciu vyzývajúci Izrael, aby rýchlo sprístupnil svoj jadrový program pre inšpekciu; zároveň podporili aj konferenciu o zákaze jadrových zbraní na Blízkom východe, ktorá bola nedávno zrušená.


Všetky arabské krajiny a Irán sa plánovali na konferencii zúčastniť. Konať sa mala v polovici decembra v Helsinkách. Spojené štáty ale 23. novembra oznámili, že by sa uskutočniť nemala. Odvolávali sa na politickú situáciu v oblasti a vzdorný postoj Iránu voči nešíreniu jadrových zbraní. Irán spolu s arabskými štátmi reagoval vyhlásením, že skutočným dôvodom na zrušenie konferencie bolo odmietnutie účasti Izraela.


Rezolúcia vyzýva Izrael, aby sa "bez zbytočných odkladov" pripojil k Zmluve o nešírení jadrových zbraní a otvoril svoj jadrový program inšpektorom Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu.

 

OSN sa však absútne nevenuje genocíde v Sudáne, masovom vyvraždovaní vlastného národa v Sýrii, vyhrážkami iránskeho vodcu Ahmadinedžáda, porušovaniu ľudských práv v Somálsku, pásme Gazy, Severnej Kórei, Barme, Tibete, Zimbabve a mnohých ďalších arabských krajinách. Irituje ju len tá mala 6 milionová zelená oblasť uprostred jedného veľkého svetového bordelu. Ešte štastie, že Izreal sa nemusí riadiť týmito vyhláseniami. OSN by sa mala premenovať na Organizáciu Nenávisti Voči Izraelu. Svedčalo by jej to viac.


by Emil Vojtánek l Dec 5, 2012 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
126 Reponses to „OSN by sa mala premenovať na ONVI“

Jakub Suchý says:

Jan 20, 2013 5:31 PM

Izrael by mal konečne na Palestínu priamo zaútočiť, inak na to doplatí.

Igor Dietrich says:

Jan 8, 2013 11:36 PM

Róbo, veď sa už na neho vykašli, čo tak trochu hudby do nového dňa? Preposielam ti niečo reapovej hudby s mojím priateľom (bratom): http://www.youtube.com/watch?v=C6W7p-qaEJw
Druhý typ s Kayom – známy reapový hit: “Prvá guľka je zadarmo”: http://www.youtube.com/watch?v=ibWmRLLcQRg
Tretí typ –: „Bitkársky život - Moje mesto”: http://www.youtube.com/watch?v=hgbywTtFAyk.Mne sa tie reapové paródie páčia, neviem ako sa budú páčiť tebe.Všetky tie 3 ukážky obsahovo vzájomne súvisia – je to jeden projekt .Treba ale vedieť aj nemecky, aby človek porozumel, o čo tam v tých videách ide, predsa len slová ako Liebe a na druhej strane Kriminäl, Heroin, sú všeobecne zrozumiteľné...

Robert says:

Jan 8, 2013 9:03 PM

gewitter, svet horí ohňom egoizmu, to je to prekliatie ktoré mal kristus svojou mocou poraziť. Nestalo sa.

Robert says:

Jan 8, 2013 8:45 PM

gewitter, ked raz umrieš a tvoje telo rozoberú zemské červy, lebo im patrí všetko to čo zhnilo, nebude viacej návratu z ríše mŕtvych. Budeš sám prechádzať údolím smrti. Tvoje skutky v živote sa odrazia v tej večnosti, a tvoja obmedzenosť, kde ju tam ukryješ? Tá ťa bude sťahovať nižšie ... gewišer tá večnosť nieje naboženská, nieje kresťanská, židovská ... tá nemá formu ktorú nejakej hlúpej knižky ktorú napisali náboženskí horlivci .... prečo neprišli? keď boli svatí?? lebo nemožu ... tak ako kristus nemože, nebudeš mocť ani ty. Ty nijako nikdy smrť neporazíš, a nikto to pre teba ani nikdy neurobí! A dokaz je tu, že nikto nevstal zmrtvych z vás kresťanov.

Robert says:

Jan 8, 2013 5:50 PM

gewitter, pod opustime tento materialny svet, pojdeme do púšte / trebars blizko izraela/ budeme zit iba z toho co nam nasa duchovna sila prinesie, iba z toho co nam druhy daju, nebudeme sa teda starat o zajtrajsok a pod..... ..... uvidis zosilnies kristovym smerom, a mozno ani jedovate hady ti neublizia, a potom mozno najdes miesto, kde kedysi prebyval kňaz a kráľ Ján - jeho Kristus zasvatil do svojho mysteria. /pomazal/ ... gewitter ked chces ku kristovi tak nejaky magor zo zboru ti cestu k nemu neukaze, tak ako ti ju ukazuje, gewitter poznam zbory a vacsiu uchylnosti a hnoj a hlupost som este nevidel .... gewitter pod do púšte !!! :)

Robert says:

Jan 8, 2013 5:26 PM

ano Igor, on trepe o jezisovi, ale pritom vo vela veciach príma demonov do seba, a to aj cítit z neho.

Robert says:

Jan 8, 2013 5:24 PM

Igor, darmo, sekta je uz taka, ... ako trepu o jezisovi a pritom nedodrzuju skoro nic z noveho zakona, vyhybaju sa otazkam majetku a starania sa o zajtrajsok, ich prestavený to prekruca ako SATAN - HAD, len aby ospravedlnil svoj majetok. Myslia si, ze v zapale sialenstva pri modleni, ze sa im zjavuje duch svaty, a padaju na zem akoby pod jeho vplyvom, ake smiesne divadlo lability a hluposti, .... a predstav si taketo podivne krestanske zdruzenia este si dovolia pytat peniaze na prezitie od ministrerstva kultury. A ludi co im platia ten smiesny cirkus posielaju do pekla. Igor, gewiter je clovek ktory nikomu nedokaze pomoct, takze nieje nejakym svatym Bohom pozehnany ako si myslí, a ako ho ucia jeho prestavení sektari.

Igor Dietrich says:

Jan 8, 2013 3:19 PM

Hej, Róbert, ale ako vidíš, zutekal...A ani si neuvedomil, že čo som napísal, napísal som na margo jeho štekajúceho komentáru k tomuto článku,viď:„konflikt vyvolaný rozdelením Izraela nie je ani tak politickým konfliktom medzi izraelcami a filištínmi, ale vyzvaním národov Boha na súboj“ ..No čože si o tom môžu pomyslieť tiež iní čitatelia, ktorí majú trocha súdnosti v hlave ... okrem nás dvoch hlupákov...A mimochodom, keď Ti na Silvestra poprial, aby Ti démoni do Nového roku požehnali, to ako keby sa k nim pomodlil; – a oni, čo je typické pre nich - asi požehnali do Nového roku jeho.Vidíme to v syndróme hľadania matematického stredu biblie....

gewitter says:

Jan 8, 2013 1:21 PM

S prepáčením, vy dvaja ste takí hlupáci, že je skutočne zbytočné kvôli vám mrhať časom a energiou. :))

Robert says:

Jan 8, 2013 12:49 PM

Igor, a tento gewiter je clenom takej sekty, ved vidis co vypisuje, uplne magoriny.

Page 1 of 13 1 2 3 4 5 » ... last »
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or