SK I EN
O nás | Kontakt | Podmienky používania

Nevydarený prvoaprílový vtip

Nevydarený prvoaprílový vtip

Izraelské námorníctvo sa tento rok stalo terčom neveľmi vydareného prvoaprílového žartu.

 

Tri vojnové lode kotviace v Haife dostali príkaz, aby odplávali na manévre, ktoré sa konajú pri pobreží Talianska. Po hektických nočných prípravách však posádkam v nedeľu ráno oznámili, že išlo o žart šéfa námorníctva Rama Rothberga a žiadne cvičenie sa nekoná.


Hovorca armády tento incident potvrdil nemeckej tlačovej agentúre DPA. Bez ďalších podrobností uviedol, že sa z neho vyvodia dôsledky a ponaučenie. Denník Times of Izrael na internete informoval, že posádky sa mali pripraviť na desaťdňové manévre v zahraničí. Členov rodín armáda požiadala, aby do Haify rýchlo priniesli osobné veci námorníkov.

 

Keď boli lode pripravené na vyplávanie a posádky nastúpené na palube, ukázalo sa, že ide len o nemiestny žart. "Asi nemá čo robiť," uľavil si jeden námorník na adresu svojho funkčne najvyššie postaveného nadriadeného. Na vtipe sa však nezasmiali ani mnohí jeho kolegovia.


Doron Keshet l Apr 3, 2012 00:00 l Tlač l
Súvisiace články
Pre tlač kliknite sem.
3 reakcie pre „Nevydarený prvoaprílový vtip“

Trubiroch napísal(a):

Apr 4, 2012 21:35

Súhlasím. Večinou koho sa dotkne aprílový vtip nieje z toho nadšený. Ale to nemá na to čo predviedli páni Lasica a Satinský na vojenskej základnej službe.

Michael Szatmary napísal(a):

Apr 4, 2012 02:30

obavam sa, ze vojakom sa to vtipne skutocne zdat nemohlo :)

Trubiroch napísal(a):

Apr 4, 2012 00:11

Ja si myslím že prvoaprílový vtip sa vydaril. A poriadne. Veď napokon čo sa stalo. Nevidarený vtip by bol ak by to bolo opačne. Teraz sa ukáže či námornictvo má zmysel pre humor.

Stranka 1 z 1
Pridajte reakciu
Musíte sa prihlásiť alebo registrovať aby ste mohli písať komentáre.
2000Vaša reakcia môže obsahovať maximálne 2000 znakov. HTML tagy nie su povolené. Zmazať alebo