SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Miss Trans Izraela sa stala Arabka

Miss Trans Izraela sa stala Arabka

Prvou nositeľkou titulu Miss Trans Israel sa v piatok v Tel Avive stala Izraelčanka z katolíckej rodiny Arabov z Nazaretu.

 

Talín abú Hanna bude svoju krajinu reprezentovať na súťaži krásy Miss TransStar International, ktorá sa bude konať v auguste v Španielsku. O titul bojovalo 11 súťažiacich. Víťazka si odnáša 15.000 dolárov na chirurgický zákrok v Bangkoku.


Hanna sa pred súťažou vyjadrila pre televíziu NBC, že už viac nemôže žiť v arabskom Nazarete, aj keď ju väčšina jej rodiny už akceptovala. Dodala, že je hrdá, že žije v Izraeli, a nie v arabskej krajine. "Som hrdá, že som izraelská Arabka," spresnila.


Izrael je krajinou tolerantnou k homosexuálom a Tel Aviv je považovaný za jedno z najpriateľskejších miest k nim. Tel Aviv je tak v ostrom kontraste k väčšine Blízkeho východu, kde sú homosexuáli veľmi často prenasledovaní.


by Doron Keshet l May 30, 2016 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
128 Reponses to „Miss Trans Izraela sa stala Arabka“

gewitter says:

Jul 3, 2016 4:24 PM

"Izraelskému národu nie je možné vziať nič, čo mu Boh zasľúbil."
Robert Haldane

gewitter says:

Jun 30, 2016 5:12 PM

Myslím, že by bolo potrebné upresniť význam slova "viera." Tento pojem nemá prívlastok - neexistuje židovská, katolícka, alebo neviem aká iná. Je odvodený od slovesa veriť - v niekoho, v niečo, alebo inak povedané niekomu, niečomu. Čiže veriť v Boha znamená - veriť Mu, všetkému čo povedal, napísal, čo konal, koná a konať bude, veriť jeho Slovu, ktoré je jasné a neomylné, viera je osobný, blízky vzťah so živým Bohom, je to status byť členom Jeho rodiny. Židovské môže byť náboženstvo, pôvod, príslušnosť alebo niečo podobné.
Ak nežid konvertuje na judaizmus - ste asi mysleli, čo sa zmení ? Nič. Vymení jedno náboženstvo za druhé a ako človek zostáva mŕtvy. Narodil sa v hriechu a v hriechu zomiera. Osobne proti tomu nemám nič, je privátna vec každého človeka, kam chce patriť. Podľa Božieho Slova sa ľudia delia iba na dve skupiny - tí, ktorí Bohu patria a tí, ktorí Mu nepatria a tak ich vnímam aj ja. Náboženstvo, rasa, či pôvod tu nezohráva žiadnu úlohu.

relativita says:

Jun 30, 2016 8:15 AM

gewitter, to co teraz napisal solomon o zidoch, sa da aj inac povedat. Totiz, to co vy citujete, nie je v zidovstve povodne, teda zvonku a neskorsie pridane a preto pre zidov uplne bezpredmetne. Ved toho uz bolo o zidoch povedane, co zaplna cele knihy, no a co? Ostatne, ako sa vy pozerate na nezidov, co na zidovsku vieru prestupili? Nasli tu pravu a spravnu vieru, alebo preco? Alebo su to podla vas 'zradcovia'?

gewitter says:

Jun 29, 2016 8:20 PM

Ak je pre teba ap. Pavol "posvätný a nedotknuteľný," prečo ti vadí, že ho citujem ? Mal by si byť rád, alebo by si to mal robiť ty. Ešte mi vysvetli, čo má RKC s ním spoločné a ak sú pre vás niektorí židia a ich učenie takí nedotknuteľní, ako je možné, že ich z duše nenávidíš a utopil by si ich v lyžičke vody ? Ty si jedno obyčajné bezbožné indivíduum, ktoré nevie, kde je sever. Na jednej strane sa oháňaš Bohom Izraela, na druhej by si všetkých židov a Izrael vymazal z mapy sveta. Načo sa tu vôbec s tebou vybavujem...

Solomon says:

Jun 29, 2016 2:22 PM

Gewiter, nechcem ti zas nadavat ale znova ukazujes celemu deletu aky si chory psychopat. Ani jeden normalny zid ta nemoze brat vazne. Citujes sv. Pavla na jednej strane ohanas sa jeho slovami a na druhej strane utocis a hadzes spinu na Katolicku cirkev. A sv Pavol je cislo 1 v Katolickej cirkvi, ma nesmiernu uctu a vaznost. Ako to vysvetlis? Akej sekty si clenom? Nemusis mi odpovedat, mna to fakt nezaujima, ale prestan pisat hluposti a cituj tu niekoho z tvojej sekty....a nechaj sv Pavla na pokoji...

gewitter says:

Jun 29, 2016 10:24 AM

"A ak služba smrti, v literách, vyrytá na kameňoch, bola slávna, takže nemohli synovia Izraelovi hľadieť do tvári Mojžišovej pre slávu jeho tváre, pominuteľnú, ako by potom nemala byť služba Ducha slávna! Lebo ak bola služba odsúdenia slávna, služba spravedlivosti je o mnoho slávnejšia! Ale ich mysle sa zatvrdily, lebo až do dnešného dňa zostáva tá istá zástera pri čítaní starej zmluvy neodostretá, lebo sa Kristom odstraňuje. Ale až do dnes, kedykoľvek sa číta Mojžiš, leží zástera na ich srdci; ale hneď, ako by sa obrátilo k Pánovi, vôkol sa odníma zástera. A Pán je Duch, a kde je Duch Pánov, tam je sloboda. A ak aj je zakryté naše evanjelium, zakryté je u tých, ktorí hynú, u ktorých boh tohoto sveta oslepil zmysly, zmysly neveriacich, aby sa im nezablesklo osvietenie evanjelia slávy Kristovej, ktorý je obrazom Boha. Lebo nekážeme sami seba, ale Krista Ježiša jako Pána, a sami že sme vašimi sluhami pre Ježiša. Lebo je to Bôh, ktorý povedal, aby sa zo tmy zaskvelo svetlo, ktorý sa zaskvel v našich srdciach na osvietenie známosti slávy Božej v tvári Ježiša Krista."

Saul z Tarzu... žid, rabín - farizeus, neskôr apoštol JK

relativita says:

Jun 28, 2016 10:53 AM

gewitter, co vas, ako mimostojaceho a ako takeho, ktory nema o veci ani pary do toho, v co zidia veria. Vy si vyberiete nejakeho odpadlika a jemu podobnych, a hned pre vas plati ako 'sväta pravda' to, co oni vymyslia... ('Co sa babe prisnilo, to sa babe zachcelo...'). Talmud prezil starocia aj napriek takym, ako ste vy a bude tu pre zidov aj nadalej platit. Podla zidov, jeden jediny mesias pride jeden krat a to v pravy cas, ktory Hospodin urcil a bude to ten, ktoreho Hospodin na tu ulohu aj vybral. Vas skrie a 'berie pepka', ze zidia neveria v to, co vy. Aj preto im nedavate, hrozite, ba 'zatracujete'. No, kazdy blbne svojim sposobom... Dovolte, aby som sa kvoli vasmu marnemu usiliu, zasmial, aspon ma vzdy pobavite. Na strane druhej ale, verte si vy v co len chcete, nik, ale nik zo zidov vam to neberie! Tak si, aby som bol trochu vulgarny, 'trhnite nohou' a nechajte zidov konecne na pokoji! A ked nie, aj tak vam to nepomoze...

Robert says:

Jun 25, 2016 10:51 PM

https://www.youtube.com/watch?v=Kqf6saedtB8 :)) nuž tak

gewitter says:

Jun 25, 2016 5:46 PM

Odporúčal by som vám pán relatívny komunikovať so židovskými kresťanmi, akým je napríklad Dr. Fruchtenbaum. Všetky tie vaše trápnosti by zmietol zo stola ako nič, lebo ako žid dokonale ovláda židovské pozadie a vo svetle Písma je mu absolútne jasné, že Ježiš je Mesiáš. Tiež vo svojich knihách vysvetľuje pozadie vzniku Talmudu a podobných náboženských nezmyslov. Mňa už naozaj nebavíte, ste totálne zadubený.

Robert says:

Jun 25, 2016 4:11 PM

he, idem protestovať, lebo medzi najhoršie filmy z hollywood pridali aj tie, ktoré si vždy rád pozriem a oceňujem ich, mám ujmu na psychike, hrozí mi kolaps, som zdrvený, gewitter modli sa za mňa

Page 1 of 13 1 2 3 4 5 » ... last »
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or