SK I EN
O nás | Kontakt | Podmienky používania

Izrael neplánuje zaútočiť na Irán - zatiaľ

Izrael neplánuje zaútočiť na Irán - zatiaľ

Izraelský minister obrany Ehud Barak odmietol špekulácie, že sa Izrael chystá zaútočiť na jadrové zariadenia Iránu.

 

Jeruzalem sa podľa neho nerozhodol, či sa pustí do akejkoľvek vojenskej operácie. "Vojna nie je piknik. My chceme piknik. Nechceme vojnu," povedal Barak pre izraelský rozhlas krátko pred tohtotýždňovým zverejnením správy Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu (MAAE) o jadrových aktivitách Iránu.


"Izrael sa zatiaľ nerozhodol, že začne operáciu," uviedol izraelský minister obrany. Odmietol tak špekulácie médií, že on a premiér Benjamin Netanjahu si vybrali takúto možnosť. Taktiež treba pripomenúť, že sa nikdy nehovorilo o útoku na Teherán alebo civilné obyvateľstvo. Spomínali sa len jadrové laboratóriá a zariadenia.


Doron Keshet l Nov 9, 2011 00:00 l Tlač l
Pre tlač kliknite sem.
58 reakcií pre „Izrael neplánuje zaútočiť na Irán - zatiaľ“

Igor Dietrich napísal(a):

Nov 18, 2011 16:33

Geuel, pusť si CD s hudbou Paganiniho a ukľudni sa, pokiaľ nevieš hrať na husliach...Ty si jednoducho Satanove črevo...

gewitter napísal(a):

Nov 18, 2011 13:50

Ježiš bol palestínčan ? Nedávno tu jeden tvrdil, že argentínčan, či také čosi. Hoď ešte zopár jóboviek do éteru pán dietrich, nech je viac srandy pred víkendom.

Igor Dietrich napísal(a):

Nov 18, 2011 11:47

Pardón - opravujem - v texte som sa nesprávne vyjadril - ide o islamistický a nie moslimský terorizmus.Totiž Islam a Islamizmus nie sú dve strany tej jednej mince...

Igor Dietrich napísal(a):

Nov 18, 2011 11:42

OK Ervín, uzavrime to, skús sa len na to pozrieť s tej strany, že každy píše viac z vlastnej skúsenosti ako z vedy – a pokiaľ ja mám s pár moslimmi veľmi pozitívne skúsenosti, tak som napísal to, čo som napísal, hoci aj keď ako píšeš je to židovský server. Veď keď Gewitter tu tak často vychvaľuje kristovcov – ba čo viac, že iba oni sú ti praví – tak prečo by tu nemalo padnúť aj jedno dobré slovo o triezvich, nefanatickich moslimoch. Ale stačí ráz, viac sa to už nebudem rozoberať. Zmení to niečo? Teroristických moslimov iste nie. Veď oni nerešpektujú ani svojich moslimských vodcov a to už nie je mohamedánstvo práve tak, ako keby sme mali nerešpektovanie Rabínov samotnými Židmi nazvať judaizmom a nerešpektovanie Pápeža (vo veciach viery) samotnými katolíkmi katolicizmom. Videl som vynikajúci film o moslimskom terorizme, v ktorom sa moslimskí teroristi napokon pokusili o teroristický masaker na moslimských vodcov. Prekazila im to však turecká moslimka – policajtka, tajná agentka, žijúca v Nemecku. Jej otec sa až potom zmieril s ňou, pretože predtým ju odsudzoval pre jej prispôsobenie, integráciu či začlenenie sa do Nemeckej spoločnosti a s tým spojené aj je demokratické názory a povedal jej cez slzy, že je na ňu hrdý.Bol to najlepší film, aký som o terorizme videl a zároveň mi ukázal aj súčasnú tvár nemeckej demokracie, ktorá sa musí často zaoberať otázkami začlenenia sa moslimov do ich života, ktoré sú nekedy problematické. Ale to je už o inom. O tom, že Ježiš bol Palestinčanom mám z luteranského serveru a ich informáciam a zamysleniam dôverujem.Prajem Ti pekný víkend bez sporov a ospravedlňujem sa.

gewitter napísal(a):

Nov 18, 2011 11:39

Pán dietrich, vedieť hrať na husliach, tak si k tým tvojim liberálno - náboženským tirádam na nich zašvidlám niečo romantické.

gewitter napísal(a):

Nov 18, 2011 11:34

Nenapísal som steel, že na teba podá trestné oznámenie, ale že ja byť na jej mieste, tak to urobím, nakoľko také stupidity sú úplne nechutné, navyše ak ich nemáš ako dokázať a šíriš ich len preto, lebo nenávidíš židov.
Osobne nefandím názorom pána šéf-redaktora, z biblického pohľadu s nimi nemôžem súhlasiť, ale ako žida sa ho budem zastávať vždy, nota bene ak na neho niekto útočí preto, že ním je. To je úbohé.

Ervin Rybár napísal(a):

Nov 18, 2011 08:37

Igor, nečakaj odo mňa, že tu na židovskom serveri budem vychvaľovať moslimov. Mám s nimi problém, pretože ako iste vieš, nie všetci moslimovia sú teroristi, ale väčšina dnešných teroristov sú moslimovia. Breivik je výnimka potvrdzujúca pravidlo. Ozaj ale naozaj som netušil, že Ježiš bol Palestínčan. (Toto naposledy tvrdil Jásir Arafat a izraelskí Židia ho vysmiali.) Doteraz som si myslel, že Ježiš bol Žid.

Igor Dietrich napísal(a):

Nov 17, 2011 18:42

Ervín, vieš aj napísať ako katolik pár viet latinčinou?Ak áno, cituj, ktoré latinské príslovie argumentuje niečo proti moslimom . Tvoja a Gewitterova kultúra a vzdelanie sú úmerné chrobákovi Truhlikovi, ktorý všade bol, všetko vie a všetko videl. V jeho prípade je to úsmevné - vo vašom prípade trápne. ..

Igor Dietrich napísal(a):

Nov 17, 2011 18:30

Gewitter, Steel sa vyjadril o tebe trefne:*fascinuje ma, že náboženský fanatik, človek, ktorý píše o morálke, jednou vetou hodí všetkých arabov medzi vrahov, teroristov a antisemitov.* Len desať spravodlivých moslimov z Palestiny si zaslúžia to, aby Palestína patrila tam,-Božia spravodlivosť sa líši od Tvojej spravodlivosti. O moslimskom náboženstve vieš menej ako o Kristovi a nevedome slúžiš Satanovi, ktorý Ti našepkáva nenávisť do Tvojej hrude. Avšak sláva Pánovi ľudí, kráľovi ľudí a Bohu ľudí....OSN má byť spravodlivou organizáciou a preto si mieromilovníí a pokojní palestinici (palestinčanom bol aj Ježiš Kristus) vstup zaslúžia...

steel napísal(a):

Nov 17, 2011 09:37

Milý gewi.
Na nacistickom portáli práve som.
Prúser?
Teším sa na žalobu miškovej maminy.
Bude mať možnosť vyvrátiť moje tvrdenia.:-))))

Stranka 1 z 6 1 2 3 4 5 » ... last »
Pridajte reakciu
Musíte sa prihlásiť alebo registrovať aby ste mohli písať komentáre.
2000Vaša reakcia môže obsahovať maximálne 2000 znakov. HTML tagy nie su povolené. Zmazať alebo