SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Zúfalé ženy robia zúfalé veci

Zúfalé ženy robia zúfalé veci

Permanentne sa strápňujeme, ponižujeme, urážame a robíme hrozné veci, len aby sme zaujali a získali srdcia mužov, ktorí o to vôbec nestoja. Nevedia dodržať slovo a my plačeme, rozbíjame taniere a opíjame sa do nemoty.

 

Výlet do Indie

Moja kamarátka Sisi je dobrodruh. Je veľmi zvedavá, nebojácna a životaschopná. Podľa môjho názoru si vždy vyberá zvláštnych mužov, ktorí klamú, fajčia priveľa trávy, alebo majú nejaký iný životný problém. Ona ich má však rada, je im verná a občas verí, že ich zmení. Alebo čaká, že oni budú tiež úprimní, verní a pozorní ako ona. Nemala veľa mužov, zato problémov s nimi mala požehnane. Jej posledný priateľ Edo jej počas vzťahu povedal, že v Indii, kam odišiel cestovať mal lákavú ponuku ísť do trojky.

 

Nie s dvomi sexy ženami, ale s dvoma chlapmi. Počas vzťahu so Sisi veľmi intenzívne uvažoval, že to prijme. Sisi si povedala, že ona bude Edove kroky do Indie s láskou nasledovať. Táto útla dievčina mala vždy pozitívny vzťah k peniazom, vedela ich ušetriť. Kým my sme si s kamoškami dali fľašu vína, Sisi si dala len deci. Víno pila iba vtedy, keď bolo zadarmo. V Indii si s Edom kúpili letenku do Thajska. Mojej kamoške sa to zdalo ako dobrá investícia. Lietadlo zmeškali...Edo sa totiž tak nahulil, že ho celý deň nebolo. Takto veselo vyzeral ich pobyt v Indii. Všetko vyvrcholilo tým, že tento fiškus ju v Indii nechal samú.

 

Zúfalstvo mojej kamarátky sa nekončilo. Za super Edkom išla ešte do Ruska. Robili tam dobrovoľníkov. Bývali v byte s tučnou Rakúšankou Heidi. Edko sa do Heidi trošku viac zahľadel a potom ju pozval k sebe na Slovensko. Keď však Sisi povedal, že ide za tučnou Rakúšankou tentoraz on, znamenalo to koniec tohto veselého vzťahu. Keďže moja priateľka bola zúfalá, označila na facebooku svoju rivalku prostým názvom a po anglicky. Ak to preložím sofistikované ako rakúsku dievčinu ľahkých mravov. Zúfalé ženy robia zúfalé veci. No nestrácajú zmysel pre humor.

 

Tridsať telefonátov za večer

Moja ďalšia kamarátka Ricky je krásna ako obrázok. Podobne ako Sisi nemá rada nedopovedané vzťahy. Občas je zúfalá. Ricky sa mi vždy čuduje, že keď ma nejaký muž opustí bez slov, prečo mu nevolám, či nepíšem, prečo to urobil. Ja jej tvrdím, že mám hrdosť a mužom sa zo zásady neprosím. Ricky však chce dôvod vždy poznať. Podľa toho ako pribúda počet vypitých poldecákov, zvyšuje sa aj počet jej telefonátov k vysnívanému objektu. Jej rekord je tridsať volaní milencovi. Ricky sa nekašle.

 

Keď mala osemnásť posielala vo veselom stave kamarátom rovnakú smsku v znení: „Našiel sa nahý mŕtvy muž so strašne malým prirodzením. Inak, žiješ ešte?“ Potom sa s ňou nebavila polovica mesta. Ricky je divoška! Naposledy milencovi volala opitá. Tridsiaty prvý hovor jej dvihol a poslal po ňu taxík z Brna až do Bratislavy. Opitá Ricky spala v taxíku a keď prišla do hotela, milenec jej nedvíhal telefón. V hoteli sa dožadovala čísla jeho izby. Napokon sa mu dovolala. V noci zdemolovali hotelovú izbu, dali si veľké raňajky, účet bol obrovský. Odviezol ju naspäť do Bratislavy, ona mu dala zbohom. V posteli jej totiž povedal, že kvôli nej frajerku neopustí. Zúfalé ženy robia zúfalé veci. No, potrebujú kvalitný sex.

 

S cudzím mužom v cudzej posteli

S Gigi sme sa pred rokom vybrali do romantických Benátok na vlastnú päsť. Do vlaku sme sa zásobili ružovým vínom a rezňami. Vo Viedni, tak nás nahnevali dvaja škaredí chlapci v našom kupé. Tak som sa začala nahlas rozčuľovať, že akí opachári to s nami cestujú. Hlavne som hovorila na Gigi, že som chcela piť rosé iba s ňou a nie mať v kupé dvoch smraďochov. No to chlapci zahlásili po slovensky: Čaute baby! Boli to Srbi ktorí hovorili po slovensky. Nevyzerali síce ako fešní Taliani, boli však milí a zábavní.

 

Pozvali nás do Srbska a prežúrovali sme s nimi celú noc. A boli slušní. Mali sme s Gigi spať u Taliana Maria. Našli sme si ho prostredníctvom siete pre cestovateľov. Mario bol kaderník, tak som si myslela, že sa mu páčia viac muži. Povedala som si, že to bude veľmi fajn a my sme v bezpečí. Keď sme sa chystali ísť spať Mario stále ležal na našej posteli. Hovorím Gigi, že spí určite vedľa, len čaká, kým sa uložíme na spánok. Kamoška do mňa, ale šťuchá, že určite bude spať s nami na jednej posteli. Gigi hneď vymyslela, že ona musí spať na kraji, lebo nevie po anglicky, ani po taliansky. Takže som ostala v strede. Pokiaľ Gigi tvrdo spala, Mario si prehodil okolo mňa ruku a začal sa na mňa tlačiť. Pochopila som, že síce je kaderník, ale páčia sa mu ženy. Zúfalé ženy robia zúfalé veci. Keď chcú ušetriť na ubytovaní, vždy hrozí nebezpečenstvo, že ich chce niekto pobozkať.

 

 

Hra na lesbičku

Naozajstná kamarátka je taká, ktorá vám k narodeninám dopraje zoznámenie s nádherným mužom, hoci jeho kamarát vyzerá ako Jašter. Zahrá sa kvôli vám na lesbičku, len preto, že vy ste stretli pána božského, no jeho kamarát, ktorý ide po vašej kamoške vyzerá ako zlý sen. Zita to pre mňa urobila. Mala som narodeniny, srdce zlomené na tristo spôsobov a pekne vyžehlené vlasy. Pri bare sedel v podniku najkrajší muž môjho života s kamarátom. Poslali nám drink. Prisadli si. Môj Massimo vyzeral ako taliansky Hugh Jackman. Jašter, jeho kamarát, ktorý vedel anglicky vyzeral ako veľmi škaredý muž.

 

Massimo chcel mňa, no a Jašter Zitu. Zita mala priateľa a náročný vkus na mužov. Nechala moje zlomené srdce liečiť krásnym mužom, ktorý nevedel iný jazyk ako taliansky. Bol krásny ako obrázok. Zitu počas toho ako nás s Massimom spojila osudová príťažlivosť pri bozku, odišla tancovať s Jašterom. Potom sa vrátila, lebo vraj pri tanci divne poskakoval. Pýtal sa jej, prečo ho nechce. Zita zasnene pozerala na mňa a fešiho ako sa bozkávame. Otočila sa na Jaštera a vraví mu: „Milujem Petru. Som totiž lesba. Som do nej zamilovaná už roky, ona to však nevie.“ Jašter bol sklamaný a ja som od šťastia Massimovi vykrikovala ako veľmi ho milujem. Chvalabohu, že nevedel po anglicky. Zúfalé ženy robia zúfalé veci. Dokonca zmenia sexuálnu orientáciu, len aby urobili kamarátku na jeden deň šťastnou.

 

Aj zúfalky môžu byť sexy!

Veľké dievčatá neplačú. Sú silné, sú totiž superženy! Dokážu prežiť veľkú bolesť, neveru, zradu, bitku a nezáujem. Občas sú aj tieto hrdinky zúfalé. Opijú sa, tak že majú okno a pritom objímajú škaredých kolegov, len preto, že tvrdia, že hlad je prezlečený smäd. Rozprávajú mužovi snov o tom ako ich šialene zožierajú materinské city a že, milujú deti. Ak im nedvihne telefón, tak tvrdia, že má určite fóbiu z mobilov. A keď na návšteve u božského majú prespať, radšej si vypýtajú jeho tepláky, lebo si zabudli oholiť nohy.

 

Sú zúfalé a chcú vedieť po mesiaci, či to s nimi naozaj myslí vážne. Keď im nevie odpovedať, zjedia celú krabicu keksov, zmrzliny, či sa prejedia čokoládou. Keby muži vedeli, čo všetko sú ženy schopné urobiť pre mužov, možno by ich viacej milovali. Keby muži vedeli, čo si o nich ženy naozaj myslia a hovoria s kamarátkami, začali by plakať oni. Ale je to zábava. Občas milujeme zúfalcov. A keď sme zúfalé, môžeme byť niekedy vraj aj sexy. Teda vraj...


by Petra Hublová l Feb 3, 2012 12:00 AM l Print l
Click here to print.
3 Reponses to „Zúfalé ženy robia zúfalé veci“

Robert says:

Feb 10, 2012 4:01 PM

trochu jablkovej magie : ..

Robert says:

Feb 10, 2012 4:00 PM

.. skuste prerezat jablko na polovicu, bud tam mate patcipu hviezdu, alebo ked je prerezane z druhej strany, tak tam mate srdce z dvoch jadierok a okolo neho tenky kruh. Ta hviezda je spojena s tym srdcom navzdy, bez hviezdy nieje srdce teda ani laska.

Trubiroch says:

Feb 4, 2012 10:22 PM

No kam sa táto mládež uberá to je strašné. Myslel som si, že niečo horšie od Gorily už nemože byť. Ale toto je King Kong.

Page 1 of 1
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or