SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Za žraloky v Egypte môže Izrael

Za žraloky v Egypte môže Izrael

Znie to možno ako vtip, ale ono to až tak vtipné nakoniec nie je.

 

 

Guvernér Južného Sinaju Abed Al-Fadídž totiž vyhlásil, že za nedávnym útokom žralokov na turistov v Egypte môže byť izraelská tajná služba. Aby sme boli presnejší, budeme pána radšej citovať: "Nemôžeme vylúčiť možnosť, že Mosad vhodil do mora žraloky, aby útočili na turistov, ktorí prišlo na dovolenku do Šarm al-Šejch." Podľa guvernéra je totiž práve žralok najlepší spôsob ako poškodiť egyptský turizmus. Keď sa nad tým naozaj zamyslíme, tak aj môže mať pravdu. Izrael predsa nielen, že vlastní obrovské chovné stanice týchto morských dravcov niekde pri Kinerete ale aj ich pravidelne využíva na sabotážne akcie po celom svete. Plus je známe, že žraloky ovládajú hebrejčinu. A je možné, že všetky útoky, ktoré doteraz zaznamenali po celom svete, spôsobili práve izraelské žraloky. A nielen oni, možno aj tigre, slony a divé makaky. Egyptskí potápači nakoniec dva morské dravce zneškodnili a povolili opäť kúpanie.


by Michael Szatmary l Dec 16, 2010 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
2 Reponses to „Za žraloky v Egypte môže Izrael“

Ján Kasanický says:

Sep 27, 2012 1:06 PM

Usmievam sa :) Pri čítaní tohto príspevku mi príde na myseľ len jedno: ľudská hlúposť nepozná hraníc. Potom môžeme rovno vyhlásiť Jásira Arafata za svatého muža a pápežovi dať zlatú medailu za skok do diaľky :) Je to svetové, neprekonateľné, že Izraelské žraloky ovládajú Hebrejčinu, klobúk dolu páni žraloci.. :)

gewitter says:

Sep 22, 2012 2:58 PM

Podľa tohto článku majú židia prim nadľudské schopnosti a ich teroristické siete ovládajú celý svet, dokonca aj divokú faunu. Nemal náhodou Adolf podobné schizofrenické vízie ? Neviem či existuje niečo morbídnejšie a absurdnejšie, ako je antisemitizmus.

Page 1 of 1
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or