SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Spevák Dave Gahan ženil syna v Izraeli

Spevák Dave Gahan ženil syna v Izraeli

Dave Gahan, spevák britskej hudobnej skupiny Depeche Mode,  navštívil cez víkend Izrael, aby sa zúčastnil na veľmi dôležitej udalosti – svadby syna Jacka.

 

Ten si vzal za ženu Izraelčanku, Sigal Memis. Svadba sa uskutočnila v nedeľu v mestečku Cesarea za prítomnosti 200 hostí. Ženích a nevesta si povedali svoje „áno“ pod tradičnou chupou pri lúčoch zapadajúceho slnka. Romantický vzťah Jacka a Sigal sa začal pred šiestimi rokmi, počas koncertnej šnúry skupiny Depeche Mode v Izraeli.

 

Stretli sa v jednom z nočných klubov v Tel Avive. Neskôr sa Sigal presťahovala do Londýna a pár sa vyhýbal akejkoľvek publicite. Dave Gahan strávil celú sobotu s rodinou Sigal v meste Naharija na severe Izraela, ale večer už bol opäť v hoteli, aby sa pripravil na slávnostný deň. Jackova mama si dokonca našla čas na návštevu turistických pamiatok v Jeruzaleme. Joanne Fox sa s Gahanom rozviedla ešte v roku 1990, keď mal problémy s drogami a manželku podvádzal.

 

 

Ak mal Gahan v úmysle svoju návštevu Izraela utajiť, tak sa mu to vôbec nepodarilo. Jeho fanúšikovia vedeli o jeho príchode a netrpezlivo ho očakávali. „Čakala som na jedenej z križovatiek v Naharija a zbadala som jeho auto,“ uviedla Nurit Poran, fanúšička skupiny Depeche Mode. „Sledovali sme ho, ale stratilo sa nám. Nakoniec sme ho našli zaparkované pred domom rodičov Sigal.“

 

Vzácny hosť navštívil dom rodičov nevesty v piatok podvečer a zdržal sa na večeru. Pred domom ho čakal hlúčik fanúšikov. Nakoniec vyšiel medzi nich von nesúc si zabalené jedlo. „Bol veľmi príjemný, pozdravil nás a odfotili sme sa s ním,“ povedala Poran. „Všetci sme boli z neho unesení, ale snažili sme sa nepriťahovať pozornosť. Nechceli sme, aby všetci vedeli, že tam bol. Len si predstavte, spevák skupiny Depeche Mode a priamo tu, v Naharija.“

 

Ak dúfate, že sa tiež vyfotíte s Davom Gahanom, tak ho určite nehľadajte na obľúbených miestach turistov. Gahan navštívil Izrael už dvakrát. V roku 2009 vystupoval so skupinou Depeche Mode na štadióne Ramat Gan pred 50-tisíc divákmi a o štyri roky neskôr sa skupina predstavila v Tel Avive.


by Peter Godovic l Mar 24, 2015 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or