SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Šana Tova, Chag Sameach s Get Lucky

Šana Tova, Chag Sameach s Get Lucky

Dámy a páni, je to opäť tu, nielen, že má dnes moja krajšia polovička narodeniny, židovský svet oslavuje Nový rok. Tak nech je pozitívny, tolerantný a pokojný.

 

Daft Punk a Pharrel su skvelí muzikanti a ich pieseň Get Lucky je tiež výborná. My vám ponúkame verziu, ktorú vyprodukovali ortodoxní Židia. Zmenili text tematicky. Je o Roš Hašana, teda Hlave Roku, teda Novom Roku. Nie sú síce až takí sexi, ako dievčatá v súčasných klipoch, je však chvályhodné, že idú s dobou a majú posolstvo.

 

To je omnoho silnejšie ako drvivá väčšina súčasných textov. Takže, aj ja vám všetkým v mene celého DELETu a tých zopár ľudí, ktorí mi pomáhajú, želám Chag Sameach (veselý sviatok). Želám vám všetko dobré, a tak ako som už napísal vyššie, najmä mier a pokoj, šalom.

 

Ďakujem vám za podporu, za to, že DELET stále čítate. Štatistiky hovoria jasne. V septembri sme prekonali trojročný rekord. www.delet.sk si denne otvára viac ako 2.500 čitateľov. To znamená, že to robíme dobre, aj keď úplne zadarmo. Dámy a páni, na zdravie. Rok 5774 sa začína.

 


by Michael Szatmary l Sep 4, 2013 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
1 Reponses to „Šana Tova, Chag Sameach s Get Lucky“

Alica Lišková says:

Sep 9, 2013 9:50 AM

Aj ja želám všetkým, ktorí robia DELET Chag Sameach. Robíte to skvele, vždy sa teším na nové články. Inak to video je super.

Page 1 of 1
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or