SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Polointeligentný humor so šéfom Deletu

Polointeligentný humor so šéfom Deletu

V utorok sa v bratislavskom Urban House na Laurinskej ulici o 20tej hodine uskutoční tretie pokračovanie komediálnej talkšou F(L)ÓÓR Michaela Szatmaryho.

 

Tentoraz budú jeho hosťami dvaja páni, ktorí, okrem toho, že sú pravidelnými čitateľmi DELETu, (ak viete, čo myslím), strašne ďaleko to dotiahli. Nie každý sa dostane na titulku Forbsu. Obaja sa z ničoho vypracovali na svetovú špičku vo svojich oboroch.

 

Lukáš Alner má firmu, ktorá dokáže robiť online diagnostiku rôznych ochorení. Šimon Šicko je zase kráľom facebookových hier. Jeho spoločnosť dnes zamestnáva dve stovky ľudí a patrí medzi najväčších hráčov na svete v segmente.

 

 

Prirátajme inteligentný materský humor prvej dámy slovenskej stand up comedy Lujzy Šramekovej a spev novej vychádzajúcej speváckej hviezdy Katky Ščevlíkovej a dostaneme vydarený zábavný večer plný inteligentného humoru a príjemnej atmosféry.

 

Samozrejme nebude chýbať ani analýza o rodinnom referende od nášho cirkevného experta Mateja Adámyho. Mnohých z vás čakajú ešte po-vianočné darčeky od štedrých sponzorov.

 

Ak už nebudú lístky v predpredaji, určite sa ešte nejaké nájdu priamo na mieste. Dobrých ľudí sa predsa veľa zmestí. Menší si prípadne sadnú na kolená väčším. Lístky si môžete kúpiť TU!

 

Predchádzajúci diel, kde bol jeden z hostí bratislavský rabín Baruch Myers si môžete pozrieť TU!


by Papara_Jew l Jan 12, 2015 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or