SK I EN
O nás | Kontakt | Podmienky používania

Johansson pozná zlodeja nahých fotiek

Johansson pozná zlodeja nahých fotiek

Minulý rok v septembri bola Scarlett Johansson jednou z celebrít, ktoré sa stali obeťou krádeže osobných fotografií uložených v mobilnom telefóne.

 

Páchateľ ich potom umiestnil na internete a sprístupnil verejnosti. V súvislosti so škandálom polícia síce zatkla hackera Christophera Chaneyho, ale herečka sa priznala, že spočiatku podozrievala z krádeže svojich priateľov. Johnasson sa odfotila hore bez na posteli a nahá v kúpeľni pre svojho vtedajšieho manžela Ryana Reynoldsa.

 

V rozhovore pre britský časopis Stylist uviedla, že nepríjemná skúsenosť v nej vyvolala „neskutočnú paranoju“. „Bolo to príšerné. Cítila som sa zneužitá. Dovtedy som ani netušila, ako ľahko sa človek sa môže stať obeťou narušenia súkromia. Myslím, že ľudia si toto nebezpečenstvo začínajú ešte len uvedomovať. Aj nedávna aféra s krádežou osobných fotografií z mobilných telefónov rôznych celebrít tomu napomohla. A nejedná sa len o známe osobnosti, často ide o ľudí, ktorí netúžia po pozornosti a už vôbec nie takejto.“

 „Po útoku hackera sa cítim veľmi zraniteľná, viac než kedykoľvek predtým. Vôbec mi to nedochádzalo. Istý čas som dokonca podozrievala nejakého blízkeho človeka z môjho okolia, ktorý tie fotografie umiestnil na internet. Čistá paranoja. Zrazu som v duchu preberala priateľov, niektorých poznám aj dvadsať rokov, a premýšľala som, kto z nich ma asi zradil.“


Christophera Chaneyho zadržali a polícia ho podozrieva zo spáchania 25 rôznych trestných činov. Johansson sa po tejto správe priznala, že jej odľahlo: „Som rada, že mi fotografie neukradol niektorý z mojich známych. Uľavilo sa mi. Bol to zvláštny pocit.“ Medzi ďalšími celebritami, ktorých intímne fotografie sa ocitli na internete, boli napríklad aj Mila Kunis a Christina Aguilera. V každom prípade by už mohli hviezdy konečne poučiť alebo sa vlastne ani nemusia.


Papara_Jew l Mar 19, 2012 00:00 l Tlač l
Súvisiace články
Pre tlač kliknite sem.
Pridajte reakciu
Musíte sa prihlásiť alebo registrovať aby ste mohli písať komentáre.
2000Vaša reakcia môže obsahovať maximálne 2000 znakov. HTML tagy nie su povolené. Zmazať alebo