SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Hviezda zo seriálu NCIS zdraví DELET

Hviezda zo seriálu NCIS zdraví DELET

Daniela Ruah. Herečka, ktorú poznajú milióny ľudí po celom svete. Narodila sa v Portugalsku ale krajina jej bola tesná a tak šťastie skúsila v továrni na sny.

 

Vyplatilo sa. Dnes by sa seriál NCIS Los Angeles bez nej nezaobišiel. S Danielou som sa stretol v Los Angeles v jednom z hotelov v Beverly Hills. Poskytla mi interview. Počas debaty sme prišli na to, že sa vlastne poznáme, aj keď si už jeden druhého nepamätáme.

 

Obaja sme boli totiž pred rokmi aktívni v európskom hnutí židovských študentov a stretli sme sa v portugalskej Evore ale aj rok na to v Holandsku. Ona ako tínedžerka reprezentovala Portugalsko a ja o niečo málo starší Slovensko. Máme dokonca veľa spoločných známych, priateľov. Vtedy len poškuľovala po filme a ja zase po iných dievčatách.

 

Dnes má Daniela manžela a malé bábo. No zostala skromná aj milá. Je však aj neuveriteľne krásna a šarmantná. Na svoje korene ale nezabúda. Chanuku oslávi s rodinou aj s rodičmi, ktorí za ňou prídu z Portugalska. Na konci rozhovoru ochotne pozdravila aj čitateľov DELETu a zaželala vám - nám veselé sviatky.

 


by Michael Szatmary l Dec 16, 2014 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or