SK I EN
About us | Contact | Terms of Use

Gal Gadot si zaspomínala na detstvo

Gal Gadot si zaspomínala na detstvo

Izraelská herečka Gal Gaod si v rozhovore pre tohto mesačné číslo Vanity Fair zaspomínala na detstvo v Izraeli.

 

„Nepamätám si to priamo, ale moja mama mi povedala, že raz usporiadali oslavu na streche nášho domu, mala som vtedy len tri roky, a uložili ma do postele. Ležala som a počula som ľudí prichádzať a odchádzať, ale nikto neprišiel ku mne, aby sa so mnou zahral alebo porozprával. Vstala som, vyšla na strechu, vzala hadicu na polievanie trávnika a všetkých som poriadne postriekala vodou, len aby som získala ich pozornosť,“ odpovedala Gadot na otázku, aký moment v detstve ovplyvnil jej budúcnosť.

 

Herečka narodená v Tel Avive je predstaviteľkou neohrozenej hrdinky Wonder Woman vo filme Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti, ktorý bude mať premiéru v marci 2016. Ponuky na prácu modelky dostávala už ako dospievajúce dievča, ale žiadna ju nezaujala. Venovala sa radšej tancu – baletu, hip-hopu, moderným tancom – a snívala o kariére choreografky.

 

 

Hviezda filmu Úsvit spravodlivosti sa po skončení strednej školy zúčastnila súťaže Miss Izrael. Považovala to za dobrú skúsenosť, o ktorej bude môcť raz porozprávať vnúčatám. Gadot pre Vanity Fair povedala, že bola „neuveriteľne prekvapená“, že sa jej titul podarilo získať. Dva roky strávila v Izraelských obranných silách, ktoré boli podľa jej názoru „dobrou prípravou na prácu v Hollywoode“. Prvá pozvánka na konkurz pre film o Jamesovi Bondovi prišla len pár mesiacov po skončení služby, keď začínala študovať právo na vysokej škole. Rolu síce nezískala, ale hrala v štvrtom pokračovaní filmu Rýchlo a zbesilo.

 

„Bola to pre mňa veľmi veľká vec,“ povedala o svojom účinkovaní v tomto filme. „Bol to môj prvý film, na ktorom som pracovala, a druhý, v ktorom som účinkovala.“ A nebol posledný, keďže sa objavila v ďalších troch dieloch Rýchlo a zbesilo, a uvidíme ju aj v pripravovaných trileroch Criminal a Triple 9.


by Peter Godovic l Sep 8, 2015 12:00 AM l Print l
Related articles
Click here to print.
26 Reponses to „Gal Gadot si zaspomínala na detstvo“

Robert says:

Sep 28, 2015 2:01 AM

ono aj tento neoliberalizmus ujde, jasne, ale musíš mať vždy plnú peňaženku :))

Robert says:

Sep 28, 2015 1:20 AM

vojenská chunta, tie akože zvazky, sekera zviazaná prútmi, to čo bolo v starom Ríme ale aj inde, ... to nieje len o moci, ale hlavne o tom: aby sa súdna, výkoná, zákonodárna moc nezlomila, preto je sekera zviazaná, aby ju nezlomilo, aby tieto moci štátu boli pevné a silné. .. je to niečo podobné, že ked si zlomíš nohu, tak ju musíš zviazať, aby bola spevnená, aby ti ju ešte viacej nezlomilo, tak tí čo zviazali tú sekeru tak takto to odvodzovali, napríklad na príklade zlomenej nohy ...... hovno viete v tomto neoliberálnom svete.
A toto čo viem tak mám z tých bývalých vysokých "fašistických" kruhov, nie od nejakých skínov z krčmy.
Fašizmus to je pevnosť, ktorá vymedzuje silou všetko to čo túto pevnosť oslabuje. Oslabuje štát atd...
https://www.youtube.com/watch?v=Kl5uSsV_M1s

Robert says:

Sep 28, 2015 12:49 AM

čo už s vami ľudkovia, .. asi naozaj na vás treba na nejakú tu dobu poriadnu vojenskú chuntu, urobiť poriadok, tiež spravili poriadok v napr. v tom chile, bordel je a poriadny

Robert says:

Sep 27, 2015 6:41 PM

viete, ten Boh ti neukáže nepriateľa, raz dávnejšie som to tu spomenul, ale nepriateľa vidí jedna aj druhá strana, a zlo neprišlo iba z jednej strany, ale prišlo z dvoch strán. napr. ako židia vidia nepriateľa v silnom národe. Národ zase v ich organizáciách. To diabolské je tá vzájomná "nenávisť". Lavičiar nenávidí pravičiara, konzervatívca a zase opačne , žid araba arab žida, monoteista polyteistu atd.... atd... atd... no kto ste bez hriechu tak potom hoďte kameňom. No a ten Boh napísal, takýto som, : že nezabijem, neohovorím atd... ale vy ohovárate sa vzájomne, zabíjate a podobne ... atd.. .... a to je iba preto, že toho diabla má každý viac menej v sebe. :) .... boží ideál nieje tóra, aj tá ohovára, ani biblia, ani komunistický manifest, ani korán ... proste nič čo človek svojou rukou napísal ... aj tá tóra ťa uzavrela, že vytvorila v tebe nenávisť k niekomu, a zase opačne, aj korán .... človek nieje na to aby Boha videl, je iba na to aby raz umrel a zanikol

Robert says:

Sep 27, 2015 5:53 PM

p.Michael, nerobte si problémy s ľavičiarmi, možu si to zle vysvetliť, ak tu nechávate tie moje príspevky. :))

Robert says:

Sep 27, 2015 12:20 PM

koki, iba Racinger a jemu podobní, s ním monarcha s vojenskou chuntou nie František a bordel :) kukni okolo seba uvidíš. :)

Robert says:

Sep 26, 2015 4:43 PM

koki, Veľký inkvizítora Benedikt VXl. ten predvídal tieto katastrofy ! :)

Robert says:

Sep 26, 2015 3:43 PM

ja som už dávnejšie u tých eskymákov :) tam arabáš s mačetou nepríde :)

Robert says:

Sep 26, 2015 3:31 PM

redakcia Deletu, asi máte pocit, že sa to tu na SVK "rozpadá" , že sa tu do popredia dostávajú silne pravicové strany a názory. Veľa ľudí konštatuje, že asi iného východiska nieje, keďže končia s 300 eurovým dochodkom a celý život makali. Alebo keď vidia, čo sa valí do európy a majú vzťah k svojej domovine, a ten druhý má k nim? A aký? A v parlamente sa neustále obviňujú medzi sebou. O čom to je celé tento cirkus? ... no tak niektorí aj za cenu vlastnej smrti pokúsia sa to zmeniť na celoeurópskej úrovni. takto: https://www.youtube.com/watch?v=bseAvkuxrQM , takto dopadne európsky parlament a vy s ním pokial sa nespamatá :))

Robert says:

Sep 26, 2015 10:27 AM

https://www.youtube.com/watch?v=HSii2BCYUx4 - toto je prejav "fašizmu" chunty, pocta monarchovi, mystická cesta, vymedzenie hranice svetlu nekonečna. To je prejav pravej chunty, vymedzenie, vždy iba ono, a nie ožratý skín v krčme.

Page 1 of 3 1 2 3 »
Leave a Reply
Sign In or Sign Up now to post a comment.
2000Your comment may be no longer than 2,000 characters. HTML tags are not permitted. Cancel or